(05448) 5-20-92 (068) 348-93-33; sales@vektorpostach.com.ua

ПРОДУКЦІЯ

СПЕЦОДЯГ
КОСТЮМИ ЖІНОЧІ
КОСТЮМИ РОБОЧІ
ФУТБОЛКИ, ПОЛО, ФЛІСИ
ХАЛАТИ РОБОЧІ
ЖИЛЕТИ
УТЕПЛЕНИЙ
ВОЛОГОСТІЙКИЙ
СИГНАЛЬНИЙ
ДЛЯ ОХОРОНИ
КОСТЮМИ ЗВАРЮВАЛЬНИКА
ГОЛОВНІ УБОРИ
ФАРТУХИ
НАРУКАВНИКИ
СПЕЦВЗУТТЯ
ЧЕРЕВИКИ
ЧЕРЕВИКИ З ЗАВИЩЕНИМИ БЕРЦЯМИ
НАПІВЧЕРЕВИКИ
КРОСІВКИ РОБОЧІ
САНДАЛІ РОБОЧІ
САБО, ТУФЛІ, КРОКСИ
ВЗУТТЯ з ПВХ
ЧОБОТИ
ВЗУТТЯ ДЛЯ ЕЛЕКТРИКІВ
ВЗУТТЯ ДЛЯ ЗВАРЮВАЛЬНИКІВ
УТЕПЛЕНЕ
ЗІЗ
ЗАХИСТ РУК
РУКАВИЧКИ АНТИКОВЗНІ
РУКАВИЧКИ ДЛЯ ТОЧНИХ РОБІТ
РУКАВИЧКИ ТЕРМОСТІЙКІ
РУКАВИЧКИ ДЛЯ ЗВАРЮВАЛЬНИКІВ
РУКАВИЧКИ ГОСПОДАРСЬКІ
РУКАВИЧКИ ВІД НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР
РУКАВИЧКИ ТРИКОТАЖНІ З ПВХ
РУКАВИЧКИ ТРИКОТАЖНІ
РУКАВИЧКИ УТЕПЛЕНІ
РУКАВИЧКИ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД ПОРІЗІВ
РУКАВИЧКИ КОМБІНОВАНІ
РУКАВИЧКИ СПИЛКОВІ РОБОЧІ
РУКАВИЧКИ ХІМІЧНО СТІЙКІ
РУКАВИЦІ БРЕЗЕНТОВІ
З ПОКРИТТЯМ, МБС, КЛС
ЗАХИСТ СЛУХУ
НАВУШНИКИ
БЕРУШІ
ЗАХИСТ ДИХАННЯ
МАСКИ та НАПІВМАСКИ
ФІЛЬТРИ
РЕСПІРАТОРИ
ПРОТИГАЗИ
МАСКИ ЗАХИСНІ
ДЕЗІНФІКУЮЧІ ЗАСОБИ
ДЕЗІНФІКУЮЧІ КИЛИМКИ
ЗАХИСТ ГОЛОВИ
КОМПЛЕКТИ ЗАХИСТУ
КАСКЕТКИ
КАСКИ
ЗАХИСТ ОБЛИЧЧЯ та ОЧЕЙ
ОКУЛЯРИ ЗАХИСНІ ЗАКРИТІ
ОКУЛЯРИ ЗАХИСНІ ВІДКРИТІ
ОКУЛЯРИ ДЛЯ ЗВАРЮВАЛЬНИКІВ
ЩИТКИ ЗАХИСНІ
МАСКИ ДЛЯ ЗВАРЮВАЛЬНИКІВ
ЗАХИСТ ВІД УРАЖЕННЯ СТРУМОМ
НАКОЛІННИКИ
НАНЕСЕННЯ ЛОГОТИПІВ
ГОСПОДАРСЬКІ ТОВАРИ
ПРОТИПОЖЕЖНИЙ ІНВЕНТАР

НАНЕСЕННЯ ЛОГОТИПІВ

Спецодяг з логотипом - одна з найпопулярніших послуг, і наша компанія накопила великий досвід в цій сфері. Ми наносимо будь-які зображення на одяг якісно і за розумною ціною. Ми працюємо як з невеликими замовленнями, так і великими партіями.

Одним з важливих компонентів успіху є спецодяг з логотипом. Брендований одяг співробітників виділяє їх на фоні, підвищуючи престиж фірми і завойовуючи певну репутацію. Ефективне позиціонування бренду забезпечує його впізнанність. Це сприяє просуванню компанії і формуванню її позитивного іміджу серед потенційних партнерів і клієнтів.

ВИДИ НАНЕСЕННЯ

Вишивка

Це найякісніший і довговічніший спосіб нанесення логотипів на спецодяг. Логотип, нанесений на спецодяг за допомогою вишивки, упродовж довгого часу зберігає яскравість і чіткість. Вишивка витримує багатократні прання, не втрачаючи початкову форму і колір. Вишивку можна виконати безпосередньо на готовому одязі, або на деталях крою одягу, а також окремо у вигляді шеврона.

Шевроны, нашивки

Хороші експлуатаційні характеристики мають водостійкі прогумовані шевроны, на яких використовуються спеціальні водовідштовхувальні фарби. Проте найбільш дорогі і представницькі шевроны виготовляються методом вишивки.Зображення створюється за допомогою машинної вишивки на підкладці, а потім логотип на спецодяг нашиває або приклеюється як окрема деталь.

Термотрансферний друк

Цей метод дозволяє швидко і якісно нанести логотип на спецодяг з бавовняних, синтетичних і сумішевих тканин(на утеплений, демісезонний, літній і сигнальний одяг). Виготовлення на замовлення спецодягу з логотипом термотрансфер дозволяє точно відтворити елементи будь-якого розміру і відтінку, зображення нанесені цим методом відрізняються великою стійкістю.

Шовкографія

Спецодяг з логотипом організації, нанесеним цим методом замовляють, коли вимагається досягти високої чіткості складного зображення, відтворити оригінальний візуальний ефект. Такий логотип добре зберігає форму, легко переносить обробку миючими засобами, не вицвітає. Найчастіше використовується для перенесення зображення на футболки.

 

Сублімаційний друк

Цей спосіб переважно використовується, коли треба зробити логотип на спецодяг з синтетики(тканина містить більше 60% синтетичних волокон в деяких літніх і зимових моделях спецодягу).

Наклейки

Логотип виготовляється з плівки ORACAL. Прозора основа з малюнком переноситься найчастіше на тверді поверхні - каски, щитки, гомілки чобіт.

Про нас

 • /

  Вже 15 років ПП «Векторпостач» спеціалізується на розробці і виробництві всіх категорій, рівнів і видів спецодягу для працівників всіх галузей промисловості. Ми надаємо нашим клієнтам можливість використовувати в роботі найсучаснішу і якісну продукцію, що забезпечує захист від будь-яких шкідливих факторів виробництва.

 • \

  Впровадження нових технологій, багаторівневий контроль якості, обов'язкова сертифікація, використання сировини від провідних світових виробників, нанесення символіки, досвід і висока кваліфікація співробітників дають нам можливість пишатися високим рівнем своєї продукції.

 • /

  Широкий асортимент, який має тенденцію до розширення, дає можливість знайти підхід до найвибагливіших клієнтів, створюючи моделі з урахуванням специфічних потреб замовників, підкреслюючи їх корпоративний стиль.

 • \

  ПП «Векторпостач» це комплексний постачальник, який готовий запропонувати всі можливі варіанти забезпечення безпеки в різних галузях виробництва. Спецодяг, спецвзуття та засоби індивідуального захисту нашої компанії сертифіковані і відповідають всім стандартам України та Європи.

 • /

  Одна з переваг нашої компанії це безкоштовна доставка продукції по всій території України (в будь-яке місто або населений пункт).

Історія

15 років роботи на ринку України

 • 2006

  Засноване підприємство. Робота на давальницькій сировині.

 • 2007

  Відкрився перший виробничий цех з випуску власної продукції.

 • 2008

  Переможець конкурсу «Лідер галузі». Продукція відповідає всім стандартам України і має сертифікати якості.

 • 2009

  Підприємство щорічно є лауреатом регіонального етапу всеукраїнського конкурсу якості продукції (робіт, послуг) «100 кращих товарів та послуг Сумщини».

 • 2011

  Розширення виробничих потужностей. Підприємство бере активну участь у громадському житті міста та району.

 • 2012

  Підприємство отримало золото рейтингу «Лідер галузі 2012» в Україні серед малих підприємств за критеріями: «Прибутки та ліквідність» , «Масштаби виробництва і платоспроможності» , «Соціальні показники» , «Ефективність використання ресурсів» , «Інвестиційна привабливість» за основними видами діяльності 18.21.0 - «Виробництво спецодягу ».

 • 2014

  Колектив підприємства нагороджений подякою за згуртованість і сумлінну працю, підтримку Збройних Сил України в боротьбі за волю і єдність України .

 • 2021

  НАМ ВИПОВНИЛОСЯ 15 РОКІВ!

Контакти

   • Юридична адреса: 42009, Україна, Сумська обл., м.Ромни, вул. Фрунзе, 6А/14
   • Адреса підприємства: Україна, Сумська обл., м.Ромни, вул. Монастирська, 4к

    (05448) 5-20-92  (тел/факс)

Наше підприємство зацікавлене в створенні тривалих, взаємовигідних, партнерських відносин.

Залучення нових клієнтів виходить з принципу - клієнт обирає кращого постачальника.

_ "ВЕКТОРПОСТАЧ"_


Copyright © 2016-2021 ВЕКТОРПОСТАЧ